Úvěry pro podnikatele

Úvěry pro podnikatele jsou poskytovány jak právnický osobám, tak i fyzickým osobám, které podnikají. Typy podnikatelských úvěrů mohou být různé. Liší se podle doby splatnosti, účelu použití financí či nutnosti ručit.

Mohou to být úvěry pro fyzické osoby, pro malé a střední podniky, pro střední a větší podniky, nebo provozní, investiční či kontokorentní úvěr, a nebo také je můžeme dělit na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé úvěry. Výše úrokových sazeb je závislá na druhu úvěru, bonitě klienta či druhu zástavy.

Úvěry pro podnikatele online

U podnikatelských hypoték jsou nejnižší úrokové sazby, nejvyšší jsou pak u kontokorentů. Abyste mohly požádat o úvěr pro podnikatele musíte mít trvalé bydliště či sídlo firmy v ČR, kladný výsledek hospodaření, také nesmíte mít žádné závazky k finančnímu úřadu a dalším institucím, vaše firma nesmí být v likvidaci či konkurzu a většinou musíte také předložit podnikatelský záměr.

Hodnocení článku Úvěry pro podnikatele: Top Články

Tagy: Podnikatele Pro Zacinajici Pujcky Uvery Dotace Pujcka Uver

Překlepy: oodnikatele lodnikatele ppodnikatele odnikatele pidnikatele pkdnikatele pldnikatele ppdnikatele poodnikatele pdnikatele posnikatele poenikatele pornikatele pofnikatele pocnikatele poxnikatele poddnikatele ponikatele potnikatele podbikatele podhikatele podjikatele podmikatele podnnikatele podikatele podnukatele podnjkatele podnkkatele podnokatele podniikatele podnkatele podnykatele podnekatele podnijatele podniiatele podnioatele podnilatele podnimatele podnikkatele podniatele podnicatele podnikqtele podnikwtele podnikstele podnikytele podnikaatele podniktele podniketele podnikarele podnikafele podnikagele podnikazele podnikattele podnikaele podnikadele podnikatwle podnikatsle podnikatdle podnikatrle podnikateele podnikatle podnikatile podnikateke podnikateoe podnikatepe podnikatelle podnikatee podnikatelw podnikatels podnikateld podnikatelr podnikatelee podnikatel podnikateli


Vyhledávání:


Nejzajímavější: