Kontokorent

Kontokorent je specifický druh úvěru kdy vám banka na vašem běžném účtu dovolí čerpat do mínusu. Tento úvěr můžete čerpat a splácet kdykoli. Výhoda tedy spočívá v tom že disponujete většími finančními prostředky, než skutečně máte.

Velkou nevýhodou je naopak vysoká úroková míra, která se může pohybovat až okolo 18%. Úvěrový rámec, který můžete získat jako fyzická osoba je většinou v rozmezí od 5000 až do trojnásobku vašeho příjmu. U právnických osob je možné získat i vyšší obnosy.

Kontokorent online

Pokud ale stanovený limit překročíte je vám okamžitě účtováno penále, které se pohybuje okolo 25%. Ovšem každá příchozí platba na váš účet, úvěr splácí. Následně po jeho úplném či částečném splacení jej můžete znovu čerpat.

Kontokorent zdarma

Některé instituce nabízejí kontokorent bez nutnosti ručení, jinde je to nutné. Někde máte také možnost zřídit si tento úvěr z pohodlí vašeho domova po internetu.

Hodnocení článku Kontokorent: Top Články

Tagy: Kontokorent Sporitelna Ceska Ihned Csob Nesplaceni Pul Roku Podnikatele Pro

Překlepy: jontokorent iontokorent oontokorent lontokorent montokorent kkontokorent ontokorent contokorent kintokorent kkntokorent klntokorent kpntokorent koontokorent kntokorent kobtokorent kohtokorent kojtokorent komtokorent konntokorent kotokorent konrokorent konfokorent kongokorent konzokorent konttokorent konokorent kondokorent kontikorent kontkkorent kontlkorent kontpkorent kontookorent kontkorent kontojorent kontoiorent kontooorent kontolorent kontomorent kontokkorent kontoorent kontocorent kontokirent kontokkrent kontoklrent kontokprent kontokoorent kontokrent kontokoeent kontokodent kontokofent kontokotent kontokorrent kontokoent kontokorwnt kontokorsnt kontokordnt kontokorrnt kontokoreent kontokornt kontokorint kontokorebt kontokoreht kontokorejt kontokoremt kontokorennt kontokoret kontokorenr kontokorenf kontokoreng kontokorenz kontokorentt kontokoren kontokorend


Vyhledávání:


Nejzajímavější: